Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

Karlskrona HK - Tyringe SoS Typy

Odświeżać
Zakończone 06/12 13:00
Country: Szwecja
League: HockeyEttan

Przegląd meczu

06.12 - dzień, w którym Karlskrona HK i Tyringe SoS zmierzą się ze sobą w meczu należącym do kategorii Szwecja pod auspicjami turnieju HockeyEttan. Gra rozpocznie się o 13:00. Jeśli lubisz obstawiać sport, na tej stronie znajdziesz statystyki gier i oparte na nich prognozy.

H2H i poprzednie wyniki

Podczas 3 meczów hokejowych drużyny Karlskrona HK i Tyringe SoS rywalizowały ze sobą, przy czym Karlskrona HK wygrywało mecze 3, a Tyringe SoS wygrywało mecze 0. Całkowita różnica bramek między drużynami we wszystkich rozegranych meczach to 13-4. Ostatni raz spotkali się w dniu 27.10.23 z końcowym wynikiem 2:3.

Łeb w łeb

Wygrywa
Wygrywa
4
1

Kto wygra?

Zagłosuj, aby zobaczyć wynik
Karlskrona HK
KAR - %
Tyringe SoS
TYR - %

Wskazówki dotyczące zakładów

Karlskrona HK

2 / 10 ostatnich meczów Karlskrona HK we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 1. tercji

Tyringe SoS

4 / 10 ostatnich meczów Tyringe SoS we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 1. tercji

Tyringe SoS

1 / 3 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Tyringe SoS zwycięstwem w 1. tercji

Postaw:1x2 - 1 okres - Z2

Karlskrona HK

2 / 10 ostatnich meczów Karlskrona HK we wszystkich zawodach zakończonych remisem

Karlskrona HK Tyringe SoS

1 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem

Tyringe SoS

2 / 10 ostatnich meczów Tyringe SoS we wszystkich zawodach zakończonych remisem

Karlskrona HK Tyringe SoS

1 / 3 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się remisem

Postaw:1x2 - X

Karlskrona HK

2 / 10 ostatnich meczów Karlskrona HK we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 3. tercji

Postaw:1x2 - 3 okres - Z2

Karlskrona HK

1 / 10 ostatnich meczów Karlskrona HK we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Tyringe SoS

1 / 10 ostatnich meczów Tyringe SoS we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

Postaw:1x2 - Z2

Karlskrona HK

1 / 10 ostatnich meczów Karlskrona HK we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. tercji

Tyringe SoS

1 / 10 ostatnich meczów Tyringe SoS we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 2. tercji

Postaw:1x2 - 2 okres - Z2

Karlskrona HK

3 / 10 ostatnich meczów Karlskrona HK we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 2. tercji

Karlskrona HK

1 / 3 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się Karlskrona HK zwycięstwem w 2. tercji

Tyringe SoS

4 / 10 ostatnich meczów Tyringe SoS we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. tercji

Postaw:1x2 - 2 okres - Z1

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 06.12.2023 18:40

Karlskrona HK przegląd

Wszystkie statystyki meczów hokejowych drużyny Karlskrona HK są dostępne na tej stronie. Klub rozegrał 10 meczów, średnio 2.7 strzelonych bramek na mecz i 1.6 straconych bramek na mecz. Całkowita liczba zdobytych bramek i stracona komenda to 4.3. Z tych 10 meczów, Karlskrona HK wygrał 7 meczów i przegrał 2 meczów. Klub zdobył 27 goli i nie trafił 16.

Tyringe SoS przegląd

Na tej stronie możesz zobaczyć statystyki wszystkich meczów hokejowych 10, w których uczestniczył Tyringe SoS. Drużyna wygrała mecze 1 i przegrała mecze 8 w tych meczach. Według ich wyników brakuje im w średnio 4.5 goli na mecz i 2.3 goli. Całkowita średnia liczba goli zdobytych i straconych przez klub wynosi 6.8. Tyringe SoS strzeliło 23 goli i straciło 45.

Przepowiednie meczów

Na podstawie analizy statystycznej klubów hokejowych Karlskrona HK i Tyringe SoS przewidzieliśmy, że 1x2 - Z1 będzie najkorzystniejszą opcją obstawiania tego meczu. Dlatego nasz obliczony współczynnik dla tego wyniku to 1.42, jeśli zakład wygrywa.

06/12/2023

Karlskrona HK

13:00

Tyringe SoS

Bet:1x2 - Z1

Kursy:1.42

Miejsce Zakład

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 06.12.2023 18:40